چاپ لوگو بر روی دستمال کاغذی

بسیاری از برند های مختلف هستند که می خواهند تبلیغات گسترده ایی در رابطه با برند خود داشته باشند.یکی از راه هایی که معمولا در رستوران ها و یا شرکت های بزرگ می بینید چاپ نام و یا لوگوی سازمانی بر روی دستمال های کاغذی این مجموعه ها هستند .
چاپ شماره تماس و راه های ارتباط با مجموعه و همچنین برند می تواند اطلاعات بیشتری به مشتریان شما بدهد و همچنین با این روش نام برند شما در ذهن آنها ماندگار می شود و به همین روش بعد از مدت ها شما را به خاطر بسپارند.یکی دیگر از مزیت هایی که چاپ برند و اطلاعات مجموعه  بر روی دستمال های کاغذی دارد جذب مشتری می باشد.

دستمال های کاغذی تک رنگ دارای طرح های معمولی، بیشتر در مصارف خانگی و منازل استفاده می شود. دستمال های کاغذی با جعبه های مربع شکل مناسب داخل خودرو می باشند. در اتاق کودک از دستمال های کاغذی رنگین و دارای طرح های زیبا استفاده می شود. در اداره ها و مکان های رسمی و دولتی هم از دستمال های کاغذی بدون طراحی با بسته بندی شکیل و سنگین استفاده می گردد.
از مهمترین مزایای استفاده از دستمال کاغذی می توان به نرم و لطیف بودن دستمال های کاغذی اشاره کرد که حساسیت پوستی ایجاد نمی کنند. انواع مختلف دستمال کاغذی برای استفاده در مکان های مختلف کاربرد دارند. استفاده از دستمال کاغذی موجب بهبود رعایت نکات بهداشتی توسط کودکان می شود.

مشاوره و استعلام قیمت ها با ما تماس بگیرید

09122162207

چاپ روی دستمال کاغذی